Co. τεχνολογίας επικοινωνιών Ritian Dongguan, ΕΠΕ.

Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕνότητα πομποδεκτών SFP

Συμβατός SFP οπτικός πομποδέκτης της CISCO 100%, ενότητα οπτικών ινών SFP χαλκού RJ45 1000M

Πιστοποίηση
Κίνα Dongguan sun Communication Technology Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Dongguan sun Communication Technology Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών Σας ευχαριστώ για την άριστη λύση. Καλή εργασία!

—— Μωάμεθ

Η καλή ποιότητα, καλή τιμή, καλή υπηρεσία σας ευχαριστεί πάρα πολύ στους άριστους συνδετήρες!

—— Thiago Monzo

Είμαι Online Chat Now

Συμβατός SFP οπτικός πομποδέκτης της CISCO 100%, ενότητα οπτικών ινών SFP χαλκού RJ45 1000M

CISCO 100% Compatible Sfp Optical Transceiver ,1000M Copper RJ45 Fiber Optic Sfp Module
CISCO 100% Compatible Sfp Optical Transceiver ,1000M Copper RJ45 Fiber Optic Sfp Module CISCO 100% Compatible Sfp Optical Transceiver ,1000M Copper RJ45 Fiber Optic Sfp Module CISCO 100% Compatible Sfp Optical Transceiver ,1000M Copper RJ45 Fiber Optic Sfp Module CISCO 100% Compatible Sfp Optical Transceiver ,1000M Copper RJ45 Fiber Optic Sfp Module CISCO 100% Compatible Sfp Optical Transceiver ,1000M Copper RJ45 Fiber Optic Sfp Module

Μεγάλες Εικόνας :  Συμβατός SFP οπτικός πομποδέκτης της CISCO 100%, ενότητα οπτικών ινών SFP χαλκού RJ45 1000M

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: Sun Communication
Πιστοποίηση: FCC, CE, RoHS, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: SFP-ge31-LD956
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 PC
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10 ενότητα PC x2 dwdm/πλαστική φυσαλίδα bag+Carton
Δυνατότητα προσφοράς: 60000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Ποσοστό στοιχείων: 100g Μετάδοση Dista: 100m
Διεπαφή: MPO Θερμοκρασία: 0°C σε 70°C
Μήκος κύματος: 850nm Διασκεδασμός δύναμης: <2>
Εξουσιοδότηση: 3 έτη Συμβατός: Cisco, Huawei, ιουνίπερος
Τρόπος: ενιαίος τρόπος
Υψηλό φως:

Ενότητα ινών SFP

,

Οπτική ενότητα SFP

Συμβατός SFP οπτικός πομποδέκτης της CISCO 100%, ενότητα οπτικών ινών SFP χαλκού RJ45 1000M

 

 

Μέχρι τα στοιχεία 1.25Gb/s - συνδέσεις
Καυτός-Pluggable
Διπλός συνδετήρας LC
Μέχρι 20km σε 9/125μm SMF
1310nm συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ FP
Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V
Ελεγκτικός τη διεπαφή υποχωρητική με sff-8472
Μέγιστη δύναμη <1w>
Βιομηχανική σειρά θερμοκρασίας του /Extended/ εμπορική λειτουργούσα: -40°C σε 85°C/-5°C σε 85°C/-0°C στην έκδοση 70°C διαθέσιμη
RoHS υποχωρητικό και αμόλυβδο
Δίκτυα μετρό/πρόσβασης
1.25 Gb/s 1000Base-LX Ethernet
1×Fiber κανάλι
Άλλες οπτικές συνδέσεις

Συμβατός SFP οπτικός πομποδέκτης της CISCO 100%, ενότητα οπτικών ινών SFP χαλκού RJ45 1000M 0

Στοιχεία επικοινωνίας
Dongguan sun Communication Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Τηλ.:: +8615099965979

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)